MROŹNIA SKŁADOWA

chłodnia składowa

Najnowszy projekt Firmy Jutar Sp. J. to nowoczesna chłodnia składowo-dystrybucyjna, zlokalizowana tuż obok głównej siedziby Firmy w Wielkopolsce w Łagiewnikach Kościelnych.

Potencjał Chłodni to 2000 miejsc paletowych wysokiego składowania.

Korzystamy z najnowocześniejszych i sprawdzonych technologii IT szytych
"na miarę", zintegrowany system informatyczny oraz najbardziej zaawansowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych i gwarancję ciągłości procesów biznesowych.

Chłodnia wyposażona jest w regały jezdne wysokiego składowania, umożliwiające swobodny dostęp do każdej palety przez co znacznie skracamy czas obsługi Klientów.

System informatyczny, który w zakresie zarządzania magazynem umożliwia m.in.: stosowanie kodów zewnętrznych towarów i obsługę etykiet własnych kontrahenta, określenie pełnej ścieżki towaru ( traceability ), wydania w systemie LIFO, FIFO, FEFO I FEFO2 oraz optymalizację wszystkich procesów i szeroki zakres controllingu.

  • Komory szokowego mrożenia o wydajności 40 ton/ dobę.
  • Realizacja przyjęć świeżego mięsa.
  • Usługi dodatkowe:

    MROŻENIE, WYBIJANIE, PRZEPAKOWYWANIE, ETYKIETOWANIE, KOMPLEMENTACJA, CROSS-DOCKING, ZAŁADUNKI I ROZŁADUNKI KONTENERÓW ORAZ OBSŁUGA WYSYŁEK WEWNĄTRZUNIJNYCH I EKSPORTOWYCH, SPEDYCJA I TRANSPORT.

  • Stały nadzór weterynaryjny i sanitarny.
  • Chłodnia czynna od pn – pt w godzinach 08.00 – 16.00 oraz na indywidualne awizacje.