O firmie

BRCGS Logo

Firma JUTAR powstała w 1995 roku, kiedy to w Łagiewnikach Kościelnych, na terenie województwa wielkopolskiego, została od podstaw wybudowana ubojnia trzody chlewnej. Taką lokalizację wybraliśmy dlatego, iż w dość niedalekich okolicach działa wielu producentów trzody chlewnej, chcących współpracować z zakładami mięsnymi.

Naszym głównym celem było nieustanne podnoszenie jakości i rozwój swoich kwalifikacji, więc w 2014 r. prowadzona przez nas ubojnia została poddana gruntownej modernizacji. Przede wszystkim, wyposażyliśmy ją w nową linię i niezwykle wydajne magazyny chłodnicze, które pozwalają nam każdego dnia ubijać 1500 sztuk tuczników. Dzięki tym ulepszeniom i wielu innym, zostaliśmy wyróżnieni najwyższą kategorią jakości i nadal możemy prowadzić sprzedaż półtusz wieprzowych, a także elementów i podrobów, nie tylko w Polsce, ale także na obszarze całej Unii Europejskiej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialnym zadaniem jest produkcja żywności, więc zapewniamy pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Każdy etap prowadzonych prac, przez skup żywca aż po ekspedycję, jest wnikliwie nadzorowany przez specjalistów weterynarii, a co więcej, posiadamy również system monitoringu i kontroli jakości HACCP.

Już od ponad 20 lat nabywamy żywiec, zajmujemy się jego ubojem i sprzedajemy półtusze wieprzowe oraz inne elementy wieprzowe, takie jak nogi, uszy, głowy itd. Warto pamiętać, iż oferowane przez nas tusze są identyfikowane według klasyfikacji SEUROP. Co więcej, prowadzimy długoterminową współpracę z wieloma zaufanymi firmami mięsnymi oraz hodowcami trzody chlewnej.

Nasza oferta

Skup żywca

W firmie Jutar znanej jako nowoczesna ubojnia trzody chlewnej z Wielkopolski, skup żywca jest doskonale zorganizowany i oparty na najwyższych standardach jakości, w tym na klasyfikacji SEUROP. Pozwala nam to precyzyjnie określić jakość pozyskiwanego mięsa. Współpracujemy zarówno z rolnikami, jak i większymi zakładami przetwórczymi oraz handlowymi. Ponadto, oferujemy dogodne terminy płatności oraz uczciwe i transparentne transakcje, dlatego warto poznać naszą ofertę.

– Przejdź do strony

Półtusze wieprzowe – sprzedaż

Sprzedaż półtusz wieprzowych to główna część naszej działalności, ponieważ jako ubojnia trzody proponujemy klientom półtusze wieprzowe pełne lub bez głowy. Dla zainteresowanych dostępna jest także wieprzowina na elementy, takie jak nerki, płuca, serca, ozory lub sadło. Zapewniamy asortyment świetnej jakości, nadzorowany przez odpowiednie instytucje. Pracujemy zgodnie z systemem HACCP i standardami ISO, dlatego nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem.

– Przejdź do strony

Mroźnia składowa

Nowoczesna chłodnia, którą dysponujemy oferuje aż 2000 miejsc paletowych wysokiego składowania oraz zaawansowany system informatyczny. Jest to zatem idealne miejsce do przechowywania i dystrybucji produktów, takich jak wieprzowina, szczególnie że tego rodzaju przestrzeń znacznie usprawnia ponadto etykietowanie, wybijanie, spedycję i transport.

– Przejdź do strony

Projekty unijne

Korzystając ze wsparcia unijnego, udaje nam się realizować projekt związany z wybudowaniem zakładu rozbioru mięsa, powiększonego o konkretne działy, związane z zamrażaniem lub składowaniem. Inwestycja obejmuje również niezbędne maszyny i profesjonalne urządzenia, dzięki czemu jako ubojnia jesteśmy w stanie poszerzyć swoją ofertę sprzedaży, proponując klientom jeszcze więcej produktów wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach.

– Przejdź do strony