Skup żywca

biale swinia

Współcześnie rolnictwo i hodowla stanowią kluczowy element łańcucha dostaw żywności, a gwarancja sprawnego procesu, jakim jest skup żywca, odgrywa istotną rolę w dostawach wysokiej jakości mięsa. Ubojnia trzody chlewnej Jutar, z wieloletnim doświadczeniem i renomą na rynku, stanowi jedno z najbardziej rozwiniętych przedsiębiorstw w kraju. Możemy się bowiem pochwalić własną mroźnią składową, nowoczesnymi maszynami oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników. Oferując ciągły skup, w Jutar zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny i dogodne terminy płatności, ale również budujemy trwałe relacje z rolnikami, grupami producenckimi i fermami.

Zakupiony żywiec oceniany jest na podstawie klasyfikacji SEUROP

 • kl.S – mięsność > 59,9%
 • kl.E – mięsność 55-59,9%
 • kl.U – mięsność 50-54,9%
 • kl.R – mięsność 45-49,9%
 • kl.O – mięsność 40-44,9%
 • kl.P – mięsność < 40%

Transport

Jutar to nie tylko ubojnia trzody, ale także firma oferująca znacznie więcej usług, w tym bezpieczny i terminowy transport. Jest to możliwe dzięki szerokiej flocie pojazdów, jaką dysponujemy, co stanowi znaczne ułatwienie dla mieszkańców Wielkopolski, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy oraz dla klientów całym kraju. W pracy, jako profesjonalna ubojnia, łączymy doświadczenie z wysoką jakością obsługi, dlatego warto nam zaufać.

Dlaczego nasza oferta?

 • Wieloletnie doświadczenie

  Nasza znana i ceniona marka z wieloletnim doświadczeniem w branży mięsnej wyróżnia się własną, profesjonalną mroźnią składową, flotą pojazdów i stałymi współpracami biznesowymi. Od momentu powstania w 1995 roku nieustannie rozwijamy swoją ofertę, dbając o jakość produktów i świetną obsługę, spełniając oczekiwania klientów i gwarantując im satysfakcję.

 • Szeroki obszar działania

  Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Łagiewnikach Kościelnych w województwie wielkopolskim, obszar działania ubojni ma charakter ogólnokrajowy lub nawet europejski, głównie ze względu na to, że proponowane usługi i produkty docierają do wielu klientów indywidualnych, rolników oraz zakładów przetwórczych i handlowych nawet poza granicami kraju.

Dokumentacja