O firmie

haccp1

Firma JUTAR powstała w 1995 roku, kiedy to w Łagiewnikach Kościelnych, na terenie województwa wielkopolskiego, została od podstaw wybudowana ubojnia trzody chlewnej. Taką lokalizację wybraliśmy dlatego, iż w dość niedalekich okolicach działa wielu producentów trzody chlewnej, chcących współpracować z zakładami mięsnymi.

Naszym głównym celem było nieustanne podnoszenie jakości i rozwój swoich kwalifikacji, więc w 2014 r. prowadzona przez nas ubojnia została poddana gruntownej modernizacji. Przede wszystkim, wyposażyliśmy ją w nową linię i niezwykle wydajne magazyny chłodnicze, które pozwalają nam każdego dnia ubijać 1500 sztuk tuczników. Dzięki tym ulepszeniom i wielu innym, zostaliśmy wyróżnieni najwyższą kategorią jakości i nadal możemy prowadzić sprzedaż półtusz wieprzowych, a także elementów i podrobów, nie tylko w Polsce, ale także na obszarze całej Unii Europejskiej.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialnym zadaniem jest produkcja żywności, więc zapewniamy pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych produktów. Każdy etap prowadzonych prac, przez skup żywca aż po ekspedycję, jest wnikliwie nadzorowany przez specjalistów weterynarii, a co więcej, posiadamy również system monitoringu i kontroli jakości HACCP.

 

Już od ponad 20 lat nabywamy żywiec, zajmujemy się jego ubojem i sprzedajemy półtusze wieprzowe oraz inne elementy wieprzowe, takie jak nogi, uszy, głowy itd. Warto pamiętać, iż oferowane przez nas tusze są identyfikowane według klasyfikacji SEUROP. Co więcej, prowadzimy długoterminową współpracę z wieloma zaufanymi firmami mięsnymi oraz hodowcami trzody chlewnej.

1